Arda Güler ile Jorge Jesus arasında geçen diyaloğu açıkladı! Fenerbahçeliler isyan etti…

Arda Güler‘in dün akşamki maçta da Jorge Jesus tarafından sahaya sürülmemesi dikkat çekti. Bu sezon Fenerbahçelilerin Jorge Jesus ile ters düştüğü tek konu Arda Güler oldu. Nihat Kahveci maç sonrası oyuncuyla ilgili flaş ifadeler kullandı.

JORGE JESUS’UN ARDA GÜLER KARARI İNFİAL YARATTI

Süper Lig’in tozunu attıran Fenerbahçe, İstanbulspor engelini de 5 golle geçerken Arda Güler konusu yeniden gündem oldu. Oyuncuya Jorge Jesus tarafından süre verilmemesi tartışma konusu olurken, Nihat Kahveci’den konuyla ilgili flaş bir açıklama geldi.

“ARDA GÜLER’E ‘SEN BU SÜPER LİG İÇİN FAZLASIN’ MI DİYOR”

AEK Larnaca maçında sahaya ilk 11’de çıkan, 3-3 biten Rennes maçında da süre alan Arda Güler’in Süper Lig’de fazla şans bulamamasına anlam veremeyen Nihat Kahveci, “Jorge Jesus, Arda Güler’e ‘Sen bu Süper Lig için fazlasın’ mı diyor bilmiyorum” ifadelerini kullandı.

“JORGE JESUS ARDA GÜLER’E ‘BEN SENİ AVRUPA’DA OYNATACAĞIM’ DEMİŞ”

İstanbulspor maçının tam Arda Güler’lik olduğunu belirten Kahveci, Jorge Jesus ile oyuncu arasında geçtiğini öne sürdüğü bir diyaloğu esprili şekilde gündeme getirdi. Ünlü yorumcu, “Jorge Jesus Arda Güler’e ‘ben seni Avrupa’da oynatacağım’ demiş” şeklinde konuştu.

31 DAKİKADA 2 ASİSTİ VAR

Arda Güler konusu Fenerbahçeli taraftarların Jorge Jesus’la ters düştüğü tek detay olurken, genç futbolcu bu sezon ligde sadece 31 dakika süre alabildi. Arda Güler 31 dakikaya 2 asist sığdırdı.

www.aksam.com.tr


.
#Arda #Güler #ile #Jorge #Jesus #arasında #geçen #diyaloğu #açıkladı #Fenerbahçeliler #isyan #etti